بازرگانی آهن مرکزی
 • نام: نوید
 • نام خانوادگی: بهروش
 • نام شرکت: بازرگانی آهن مرکزی
 • زمینه فعالیت: فروش آهن
 • استان: تهران
 • شهر: تهران
 • نام منطقه: امیرکبیر
 • آدرس: تهران - منطقه 12 - امیرکبیر - ک. کتانه - پاساژ ولوو سنتر - پاساژ تهران - طبقه همکف - واحد 5 - ک.پ : 11169
 • ایمیل: [email protected]
 • تلفن: 02188800647
 • موبایل: 09121061266
 • ورق آجدار ورق آجدار نوعی از ورق گرم میباشد که دارای بر آمدگی های روی ورق میباشد ، که به اصطلاح به آن گل ورق آجدار گفته میباشد. نوعی از ورق آجدار که در بازار داخلی بیشترین کاربرد را دارد مشهور به ورق آجدار گل بادامی میباشد. مورد استفاده ورق آجدار بیشتر در سطوحی میباشد که استحکاک کم باشد و نیاز به این میباشد که سطحی با ورق آجدار پشتیبانی شود که از سر خوردن افراد و اشیاء جلو گیری شود. ورق آجدار در کشور به صورت فابریک تولید نمیشد و به صورت پِرسی از ورق ساده بود، که البته در سال 1395 کارخانه فولاد مبارکه شروع به تولید ورق آجدار با ضخامت 2 میلیمتر نموده است وتا حدی نیاز به ورق آجدار در این سایز را مورد پوشش قرار داده است. با توجه به این شرایط آهن مرکزی اقدام به واردات ورق آجدار از سایز 1.8 الی 12 میلیمتر به صورت ابعادی که از رول ورق آجدار بریده میشود و یا صورت SHEET (اصطلاحا ورق آجدار فابریک) با عرضهای 1000-1250-1500 ساخت کشورهای روسیه،کره، چین و... است.

  ورق سیاه (ورق گرم) ورق های سیاه ST33 و یا ورق سیاه ST37 در صنایع ساختمان و صنعت کاربرد دارد. ورق ST44 ویا ST52که خیلی سخت است و در تانکرسازی و سیلندر گاز و بعضی لوله های نفتی نیز از این نوع ورق سیاه تولید میشود.ضخامت های ورق سیاه از ۱.۵ میلیمتر شروع میشود وتا ضخامت ۲۰۰ میلیمتر نیز وجود دارد. ورق های سیاه شیت در اندازه های ۱۰۰۰*۲۰۰۰ میلیمتر ،۱۲۵۰*۲۵۰۰ میلیمتر ، ۱۰۰۰*۶۰۰۰ میلیمتر ، ۲۰۰۰*۶۰۰۰ میلیمتر و بالاتر نیز تولید میشود.

  تیرآهن بال پهن (HEA) تیرآهن بال پهن HEA یا هاش H، یکی زیر شاخه های تیرآهن میباشد. تیرآهن بال پهن ، نوعی از تیرآهن میباشد که بال تیرآهن و جان( ارتفاع پشت تا پشت تیرآهن ) تیرآهن باهم برابر بوده باشد. البته تیرآهن بال پهن HEA یا هاش H از نوع سبک هاش H بوده، یعنی این تیرآهن بال پهن دارای ضخامت کمتری نسبت به تیرآهن بال پهن HEB میباشد. بازرگانی آهن مرکزی واردات تخصصی تیرآهن بال پهن HEA یا هاش H را در راس فعالیت های خود دارد. تیرآهن بال پهن HEA یا هاش H از سایز 100 الی 1000 موجود میباشد که سایزهای 160 ،180، 200 در کارخانه ذوب آهن اصفهان نیز به روی خط تولید میرود. با توجه به مصرف کم سایزهای 700 الی 1000 تیرآهن بال پهن سبک هاش میتوان با سفارش گزاشتن این سایز از تیرآهن بال پهن HEA یا هاش H آنها را در کوتاهترین زمان تحویل داد.

  HEB HEB [بال پهن سنگین] HEB HEB تیرآهن بال پهن (HEB) تیرآهن بال پهن HEB یا هاش H، یکی زیر شاخه های تیرآهن میباشد. تیرآهن بال پهن ، نوعی از تیرآهن میباشد که بال تیرآهن و جان( ارتفاع پشت تا پشت تیرآهن ) تیرآهن باهم برابر بوده باشد. البته تیرآهن بال پهن HEB یا هاش H از نوع سنگین هاش H بوده، یعنی این تیرآهن بال پهن دارای ضخامت بیشتری نسبت به تیرآهن بال پهن HEA میباشد. بازرگانی آهن مرکزی واردات تخصصی تیرآهن بال پهن HEB یا هاش H را در راس فعالیت های خود دارد. تیرآهن بال پهن HEB یا هاش H از سایز 100 الی 1000 موجود میباشد که سایزهای 160 ،180، 200 در کارخانه ذوب آهن اصفهان نیز به روی خط تولید میرود. با توجه به مصرف کم سایزهای 700 الی 1000 تیرآهن بال پهن سنگین هاش میتوان با سفارش گزاشتن این سایز از تیرآهن بال پهن HEB یا هاش H آنها را در کوتاهترین زمان تحویل داد.

  [ناودانی] [ناودانی] [ناودانی] [ناودانی] [ناودانی] [ناودانی] [ناودانی] [table] ناودانی (UNP) ناودانی UNP یا ناودانی اروپایی یکی از پروفیل های ناودانی در کشور میباشد. که این نوع از ناودانی UNP دارای وزن سنگینتر نسبت به ناودانی های دیگر در بازار کشور میباشد. معمولا استفاده از ناودانی UNP یا ناودانی اروپایی بیشتر در پروژه های بزرگ یا پروژه های صنعتی که نیاز به این نوع از ناودانی UNP یا ناودانی اروپایی دارند است، به علت اینکه ناودانی UNP یا ناودانی اروپایی دارای ضخامت بیشتری بوده پس در نتیجه دارای وزن بیشتری ناودانی UNP یا ناودانی اروپایی میباشد. یکی از بهترین تخصص های بازرگانی آهن مرکزی در تامین ناودانی UNP یا ناودانی اروپایی میباشد.ناودانی سنگین UNP مطابق با استاندارد اروپا_DIN1026 از سایز 40 الی 400 به صورت انبوه از کارخانجات کشور ترکیه وارد کشور میشود.به تازگی همین ناودانی UNP یا ناودانی اروپایی از کشور چین نیز توسط بازرگانی آهن مرکزی وارد میشود که باهمین استاندارد میباشد و دارای قیمت مناسب تری نسبت به دیگر ناودانی UNP یا ناودانی اروپایی میباشد.

  [نبشی] [table] نبشی(L) این پروفیل نبشی در کشور از سایز 30*30*3 الی 150*150*15 به صورت دو بال مساوی توسط کارخانجات داخلی تخصصی نبشی و ناودانی در شهرهای مختلف مانند تبریز، مشهد، اصفهان و..... تولید میشود. بازرگانی آهن مرکزی با توجه به کاربردهای دیگر نبشی این محصول در صنایع صنعتی اقدام به واردات نبشی از سایز 2.5*2.5*2 الی 250*250*25 با آلیاژهای مختلف (S355GR - S275GR - S235GR) به دو مدل بال مساوی و بال نا مساوی نموده و نبشی موجود در تمامی انبارهای ما میباشد

  دارای تحفیف نمی باشد

  دستاوردها

  بازرگانی آهن مرکزی با واردات مستقیم انواع آهن آلات صنعتی و ساختمانی و تامین آنها از کارخانجات داخلی به صورت عمده مانند: انواع تیرآهن ، انواع ورق های فولادی، انواع ناودانی و سایر پروفیل ها توانسته نامی پر افتخار و با اعتبار را در این راستا داشته باشد.
  تجارت فولاد و آهن ، ظرافت و پیچیدگی های خاص خود را دارد، به همین سبب حتی برای مجریان پروژه های بزرگ صنعتی و ساختمانی استفاده از راهنمایی های یک مشاور امین و آگاه به سازوکارهای حاکم بر بازار آهن و فولاد ، ضروری است .

  - به دلیل واردات این آهن آلات بازرگانی آهن مرکزی قیمت پایینتری نسبت به سایر رقبا ارائه میکند.
  - داشتن دپوی لازم در انبار شرکت در تهران فراهم شده.
  - آمادگی بارگیری روزانه کلیه مقاطع آهن  از گمرکات سرو، بندر امام، بندر انزلی و بندر شهید رجایی فراهم است.
  فعالیت ها

  1- ناودانی اروپایی (UNP) از سایز 40 الی 400 طبق استاندارد DIN اروپا.
  2- ناودانی های روسی از سایز 60 الی 300 که البته از سایز 60 الی 160 در کشور تولید میشود، و ما نیز هر دو صورت را تامیین و توزیع میکنیم.
  3- تیرآهن های نیم پهن (IPE) طبق استاندارد اروپا از سایز 80 الی 600 که از سایز 120 الی 300 در کشور موجود است ومابقی سایزها از کشور ترکیه و اسپانیا توسط شرکت وارد میشود.
  4- تیرآهن های بال پهن (HEA - HEB) مطابق با استاندارد اروپا از سایز 100 الی 1000.
  5- انواع نبشی ها با آنالیز آهن ST37 و ST52 از سایز 2.5 الی 25 ، که از سایز 3 الی 15 در کشور نیز تولید میشود.
  6- ورق آجدار تولید کشورهای ترکیه، کره، روسیه و چین از سایز 1.8mm الی 12mm در انبار بازرگانی موجود میباشد.
  7- ورق سیاه، ورق گالوانیزه، ورق روغنی و انواع ورق های آلیاژی در تمامی سایزها به صورت برشی و فابریک در انبار موجود میباشد.

  ارسال پیام

  ارسال پیام مخصوص اعضای سایت می باشد