امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پسر ۱۸ ساله امریکایی در یک اقدام جنون امیز مادرش را به قتل رسانده و سر او را از تنش جدا کرد، پلیس این نوجوان را در حال قدم زنی با سر بریده شده ی مادرش دستگیر کرد.

در هنگام وقوع جنایت دو برادر و خواهر این پسر ۱۸ ساله نیز در انجا حضور داشتند که طبق گزارش پلیس اتفاقی برای انها روی نداده است.

به گزارش افکارنیوز،  پلیس آمریکا ” الیور فوونس ” نوجوان ۱۸ ساله این کشور را به علت قتل مادرش بازداشت کرد. بنا به گفته پلیس، این نوجوان بعد از انجام قتل با آنها تماس گرفت اما پلیس هیچ اشاره ای به گزارش وی نکرد. ماموران پلیس این نوجوان را در حالی که در یکی از دستانش چاقوی آشپزخانه بزرگ و دست دیگرش سر بریده شده مادرش بود بازداشت کردند.

پلیس آمریکا بعد از ورود به خانه این نوجوان، با جسد خون آلود ” یسینیا فوونس”، مادر ۳۵ ساله وی روبرو شدند. گفته می شود در لحظه وقوع قتل، دو برادر و خواهر وی نیز در منزل حضور داشتند که خوشبختانه به آنها آسیبی نرسید. همچنین فرزند چهارم این زن نیز در مدرسه حضور داشت. در حالی که پلیس آمریکا تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کرده است اما هنوز علت این حادثه هولناک در هاله ای از ابهام باقی مانده است.

گفتنی است؛ این نوجوان که ساکن ایالت کارولینای شمالی است اصالتی هندوراسی دارد و بصورت غیر قانونی وارد آمریکا شده است.

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد