امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چشم گربه ای مد جدید دختران و پسران در جهان
,[categoriy]

چشم گربه ای مد جدیدی هست که در جهان در حال فراگیر شدن هست،دختران و پسرانی با چشمان کاملا سیاه که وحشت را برای دیگران به همراه دارد. خالکوبی که در سال های نوین محبوبیت بسیار زیادی در بین مردم جهان داشته در حال ورود به مسیر جدیدی هست که برخلاف قبل، نه تنها دلپذیر و دیدنی به نظر نمیرسد، بلکه میتوان ادعا کرد تا حدی چندش آور نیز هست.

 

اخیرا بعضی از دوستداران تتو، از طراحی روی دست، صورت، پا و گردن خسته شده و سراغ خالکوبی یکی از حیاتی ترین و مهم ترین اعضای بدن خود، یعنی چشم هایشان رفته اند.

,[categoriy]

خالکوبی «چشم های گربه ای» که گرایش نوین جوانان شده، تزریق رنگ های تقریبا همیشگی به داخل چشم ها و تغییر رنگ سفیدی چشم به رنگ هایی همانند مشکی را شامل می شود.

,[categoriy]

مجریان این تاتو ادعا می کنند که تحقیقات لازم در جهت حفظ سلامت و بینائی افراد صورت گرفته هست و این تاتو هیچ گونه مشکلی برای درخواست کننده در پی نخواهد داشت. اما این در حالی هست که چشم پزشکان اعلام داشته اند افرادی که چنین خالکوبی هایی درون چشم های خود انجام میدهند، با آتش نقش بازی کرده و ممکن هست بینائی شان را از دست بدهند.

 

پایه گذار این گرایش نازیبا، هنرمندی موسوم به «لونا کبرا» بوده که اولین بار با مشورت چشم پزشکان و پزشکان دیگر تصمیم میگیرد رنگ سفیدی صلبیه چشم خود را با جوهرهای غیر سمی تغییر دهد. وی در گفت و گو های خود بیان داشته که از ده سال پیش که برای اولین بار به رنگ کردن چشم خود اقدام کرده تاکنون اطلاعات گسترده ای در ارتباط با رنگ، سوزن تاتو، واکنش های بدن و … کسب کرده هست.

,[categoriy]

این فرد رنگ چشم های خود را چندین بار تغییر داده که از جمله می توان به رنگ های قرمز، آبی یا مشکی اشاره کرد.

,[categoriy]

متاسفانه تعداد افرادی که به سمت اعمال این تاتو کشش دارند هر روز در حال افزایش یافتن هست و در اینستاگرام عکس های هزاران نفر را می توان دید که چشم های خود را به صورت گربه ای تاتو و رنگ کرده اند.

,[categoriy]

 به گزارش پارس ناز از عوارض جانبی موقتی این امر میتوان به سردرد یا حساسیت به نور اشاره کرد. اگرچه هنوز در ارتباط با عوارض دایمی این تتو اطلاعاتی در دست نیست اما گمانه زنی میگردد که ممکن هست به کوری یا عفونت و تخلیه چشم منجر گردد.

,[categoriy]

انجمن اپتومتریست های انگلستان در این ارتباط به مشتاقان این خالکوبی هشدار داده و از آنها خواسته اند دست کم پیش از اجرای این طرح در چشمان خود، به مراکز تخصصی چشم پزشکی مراجعه کرده و با متخصصان چشم پزشکی مشورت کنند.

 

 

.

منبع :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد