امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بسیاری از ما نمی‌توانیم همیشه کالاهای مورد نظرمان را از نزدیک ببینیم. از این رو باز هم فناوری آمده تا با ارائه‌ی تصاویر سه بعدی ایده کلی از طراحی و شکل ظاهری هر محتوایی، کمک کند تا از جزییات طراحی و شکل ظاهری هر محصولی باخبر شویم. با زومیت همراه باشید تا با بهترین مرجع تصاویر 3D آشنا شوید.

ساخت تصاویر 3D یا سه بعدی کار بسیار وقت‌گیر و سختی است. اما در وب‌سایت Sketchfab که مرجعی از تصاویر سه بعدی است به راحتی می‌توانید هر چیزی از برند‌ها و بازی‌ها تا مجسمه‌ها و سیاره‌ها را به صورت سه بعدی مشاهده کنید.

sketchfab

فرض کنید جدیدترین پرچم‌دار شرکت ال‌جی معرفی شده و شما برای اینکه بهتر با آن آشنا شوید دوست دارید تصویری سه بعدی از آن مشاهده کنید. با سر زدن به وب‌سایت Sketchfab می‌توانید این دستگاه را از هر جهتی که می‌خواهید مشاهده و بررسی کنید.

با ورود به وب‌سایت می‌توانید بدون اینکه عضو شوید طرح‌های متنوع را در دسته‌بندی‌های مختلف مشاهده کنید. برای مثال می‌توانید گجت‌ها و دستگاه‌های هوشمند را در بخش Brands، بازی‌ها را در بخش Games و موارد آموزشی را در بخش Education مشاهده کنید. این دسته‌بندی‌های مختلف را می‌توانید در میانه‌های صفحه پیدا کنید یا اینکه در منوی بالایی صفحه آن‌ها را مشاهده کنید.

sketchfab

اگر به دیدن تصاویر سه بعدی از دستگاه‌ها، سازه‌ها یا هر مورد دیگری که در ذهن دارید نیاز پیدا کردید، می‌توانید با Sketchfab به آن‌ها دسترسی پیدا کنید./زومیت

برای استفاده از این وبسایت به https://sketchfab.com مراجعه کنید.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد