امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

وبگرد: متن‌های مورد علاقه هر وب سایتی را برجسته کنید و به اشتراک بگذارید

 بسیار از اوقات در زمان وبگردی با بخش‌هایی از یک صفحه وب‌سایت برمی‌خوریم که نظر ما را به خود جلب می‌کند. در این مواقع معمولا دوست داریم آن قسمت را به دوستان خودمان در شبکه‌های اجتماعی نشان دهیم. امروز وب‌سایتی مخصوص برجسته کردن بخشی از وب‌سایت و به اشتراک گذاری آن به شما معرفی می‌کنیم. 

 وب‌سایت Marker به شما کمک می‌کند که با نصب افزونه مخصوص آن بخشی از صفحه را به راحتی و تنها با فشردن یک دکمه برجسته کنید تا آن را در شبکه‌های مختلف به اشتراک بگذارید.

این ابزار مخصوصا برای کسانی که دوست دارند سریع یک مطلب خاص را توییت کنند یا به دوست خود ارسال کنند نیز کار را بسیار آسان می‌کند.

معرفی وب سایت

برای شروع استفاده از این سرویس به وب‌سایت Marker.to بروید و با کلیک بر روی دکمه Install افزونه مخصوص این وب‌سایت را نصب کنید. پس از نصب این افزونه دکمه‌ای شبیه به یک ماژیک زرد رنگ در نوار آدرس بالایی نشان داده می‌شود که می‌توانید با کلیک بر روی آن بخشی از یک نوشته را برجسته کنید و با کلیک بر روی دکمه مخصوص بالای آن قسمت برجسته شده، رنگ آن را تغییر دهید، تگ به آن اضافه کنید یا دکمه به اشتراک گذاری آن بخش را فشار دهید.

زمانی که بر روی دکمه به اشتراک گذاری کلیک می‌کنید یک لینک به شما داده می‌شود که با به اشتراک گذاری آن، فرد مورد نظر شما دقیقا به همان بخش برجسته شده هدایت خواهد شد./زومیت

برای استفاده از این وبسایت به http://Marker.to مراجعه کنید.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد