وبلاگ من

پس از ورود به سایت میتوانید وبلاگ خود را ایجاد کنید
ویژه شده

تاثیر تولید محتوا در جلب توجه مشتری

 

تاثیر تولید محتوا در جلب توجه مشتری

 

 

یکی از بزرگترین چالش هایی که کسب و کارهای نوپا و استارت آپ ها با آن روبرو هستند، تعامل با مخاطبین و شروع ارتباط مستقیم با آنهاست. از مهمترین اهرم هایی که این نوع از کسب و کار ها برای رونق بخشیدن به بازار خود و جلب توجه مشتری استفاده می کنند ، تولید محتوای جذاب برای کاربران ورودی می باشد. با استفاده از تکنیک های تولید محتوا ، شما میتوانید روند جذب مخاطبین خود را به صورت تصاعدی افزایش دهید.

 

نیازهای واقعی مشتریان خود را بیابید:

 

 

در روش های قدیمی فروش، اهداف شرکت ها در اولویت روابط تجاری قرار داشت و هیچ چیز مهمتر از موفقیت مالی شرکت نبود، در حالیکه در متد های جدید که بر پایه کرامت مشتری پایه ریزی شده، داشتن روابط تعریف شده بر اساس نیاز و رضایت مشتری، در اولویت قرار دارد.

 

ثبت جایگاه مناسب در ذهن مشتری:

 

 

با تولید محتوای با کیفیت و ارزشمند که بر مبنای نیازهای مشتریان شما تولید شده است، می توانید یک ارتباط قوی را شکل دهید.انتشار محتوای تولید شده و نمایش آن برای بازدید کنندگان سایت و همچنین ارسال آن برای اعضای ثابت در قالب خبر نامه و از طریق ایمیل، اگر به صورت مستمرانجام شود می تواند باعث شکل گیری یک ارتباط قوی گردد.

 

تعامل با مشتریان:

 

 

همواره با مشتریان خود در ارتباط باشید. با ایجاد یک رابطه واقعی، علاوه بر اطلاع از نیاز های امروز آنها، می توانید نیازهای احتمالی پیش روی آنها را نیز بررسی نمایید. مشتریان احتمالی شما به طور دائم در موتور های جستجو در حال یافتن اطلاعاتی در ارتباط با سوالات خود هستند و این میتواند یک فرصت مناسب برای شما باشد تا با ارائه اطلاعات مورد نیاز آنها، این دسته از مخاطبین را تبدیل به مشتریان خود نمایید !

 

در نهایت باید به این نکته واقف باشید که در دنیای کسب و کار های آنلاین، تولید محتوا یعنی همه چیز! اگر می خواهید کسب و کاری موفق را تجربه کنید ، حتما در تولید و ارائه محتوای با کیفیت فعال و کوشا باشید. فراموش نکنید که تولید محتوا با باز نشر محتوای تولیدی توسط دیگران بسیار متفاوت است . اینکار تقلبی آشکار است که به سرعت توسط موتور های جستجو شناسایی و مشمول جریمه قرار می گیرد. اراده خود را به کار بگیرید و با تکیه بر توانمندی های خود از همین امروز با تولید محتوای مطلوب ، کسب و کار خود را رونق ببخشید.

 

به خواندن ادامه دادن
3 Hits
0 نظرات
ویژه شده

تاثیر بازاریابی آنلاین بر کسب و کارها

 

تاثیر بازاریابی آنلاین بر کسب و کارها

 

  

  

برای معرفی یک محصول و تبدیل آن به برندی شناخته شده، راهکار های فراوانی وجود دارد. با پیشرفت تکنولوژی و ظهور فن اوری های نوین، این روش ها دستخوش تغییراتی بنیادین گشته اند. مفاهیمی همچون دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی آنلاین از جمله این دسته از مفاهیم می باشند.

 

بسیاری از کسب و کارهای نوپا و همچنین آن دسته از مشاغل سنتی که قدم به عرصه کسب و کار آنلاین گذاشته اند، بر این گمان هستند که با راه اندازی یک وب سایت و یا گذاشتن چند پست در شبکه های اجتماعی، میتوانند یک شبه راه چند ساله را پیموده و فروش خود را به افزایشی قابل توجه برسانند. اگر شما نیز از این دسته از افراد هستید باید بدانید که رویای شما سرابی بیش نیست!

  

راه اندازی یک کسب و کار

 

 

در نظر بگیرید که شخصی می خواهد با تاسیس یک شرکت، شروعی بر فعالیت های تجاری خود داشته باشد. اگر این شرکت بدون داشتن ایده یا استراتژی خاص این کار را انجام دهد، بدون شک با شکست مواجه خواهد شد.در ابتدا باید با بررسی احتیاجات و نیاز های جامعه و پتانسیل های موجود، میزان بازار تقاضا برای یک محصول و یا یک خدمت خاص را پیدا کند و پس از آن با بررسی میزان عرضه، از مناسب بودن پتانسیل های موجود مطمئن شود. پس از شکل گیری طرح و اطمینان از موفقیت ایده ، مهمترین بخش چالش، تعیین استراتژی های هوشمند و اجرایی نمودن آنهاست. این بخش شامل مجموعه ای از اقدامات و تکنیک های خاص می باشد که معرفی محصولات یا خدمات شما و مزیت استفاده از آنها برای عموم ، که از آن به عنوان بازاریابی محصولات و خدمات یاد می شود، مهمترین بخش آن می باشد. بازاریابی خود به تنهایی یک چالش بزرگ است که احتیاج به سرمایه گزاری و تخصیص بودجه دارد. درصد بالای بودجه، از جمله فاکتور های مهم در موفقیت یک کمپین بازاریابی است، اما مهمتر از آن، تعیین استراتژی های هوشمند برای بازاریابی و از آن مهمتر، مدیریت منابع مالی برای جلوگیری از هدر رفت سرمایه است.

 

  

 

یکی از استراتژی های موثر و امروزی در بازاریابی، استفاده از امکانات موجود در بستر آنلاین می باشد. ابزار های الکترونیک و دیجیتال، همچون تلفن های هوشمند و تبلت ها، هدفی بسیار مطلوب و در دسترس برای ارسال پیام های بازاریابی و تبلیغاتی شما می باشد. استفاده از اپلیکیشن های محبوب موبایل، شبکه های اجتماعی، وب سایت های تخصصی و معتبر در زمینه بازاریابی و .... همه و همه می توانند به شما در رسیدن به اهداف بازاریابی خود کمک کنند. البته این به شرطی است که شما اهداف شفافی از تعامل اجتماعی یا دیجیتالی خود با دیگران داشته باشید و قدم های بعدی را برای حضور در عرصه بازاریابی آنلاین با هوشمندی بردارید.

 

 

با توجه به اینکه هیچ نسخه از پیش تعیین شده ای برای استراتژی های بازاریابی وجود ندارد، باید روش های مختلفی را برای تحقق اهداف خود دنبال کنید. ماهیت کسب و کار ها به طور ذاتی با یکدیگر متفاوت است و هر کسب وکار مدل خاصی از بازاریابی را برای موفقیت باید برگزیند. از این رو ممکن است مجبور باشید ده ها طرح بازاریابی را برای خود برگزیده و امتحان کنید تا نهایتا مدل موفق خود را به دست آورید. خوشبختانه، در تعیین و پیاده سازی تکنیک های آنلاین، هزینه های شما نسبت به تکنیک های بازاریابی سنتی به مراتب کمتر است.

 

 

 

اصلی ترین بخش بازاریابی آنلاین، محتوای به اشتراک گذاشته شده در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی است. مخاطبین شما مستقیما  به محتوای تولید شده واکنش نشان میدهند. با تسلط به اصول تبلیغ نویسی در تولید محتوای تجاری و تبلیغاتی خود، به راحتی می توانید مخاطبین خود را جذب نمایید. با دانستن این موضوع که مخاطبین خاص شما در کجا هستند و بیشتر زمان خود را در کجا سپری میکنند، قادر خواهید بود که ضمن نزدیکی به آنها، از نیازها و مشکلاتشان مطلع شوید. با این کار شما می توانید پیشنهادات خود را بر اساس نیاز های آنها مطرح نمایید. به حرف مخاطبین خود گوش داده و برای رفع مشکلاتشان اقدام نمایید فراموش نکنید پیش از آنکه سخنگوی خوبی باشید باید بتوانید شنونده خوبی باشید.

 

هدف از تکنیک های بازاریابی آنلاین، کاهش ریسک بازاریابی، صرفه جویی در هزینه ها، افزایش نرخ بازگشت سرمایه، و اطلاع از نقاط قوت و ضعف کسب و کار، در راستای راه کار های اتخاذ شده است و در پایان، شناسایی دقیق پتانسیل های موجود در محیط آنلاین ( وب سایت ها، شبکه های اجتماعی، ابزارهای آنلاین و ...) می باشد . طراحی یک استراتژی انعطاف پذیر در کنار بودجه بندی مناسب، ضامن موقیت کسب و کار شما خواهد بود.

  

به خواندن ادامه دادن
4 Hits
0 نظرات
ویژه شده

8 گام در اجرای موفق کمپین های تبلیغاتی آنلاین

 

8 گام در اجرای موفق کمپین های تبلیغاتی آنلاین

  

 

برای یک حضور موفق در محیط وب تنها داشتن یک وب سایت کافی نیست. توانایی ایجاد یک تعامل سازنده با مخاطبین و مشتریان و ارائه راهکار های موثر برای خدمات و محصولات، قدم مهمی است که باید توسط کسب و کار های آنلاین برداشته شود. در این راستا اتخاذ یک استراتژی موثر در جهت ایجاد کمپین های تبلیغاتی با حداکثر بازدهی و صرف کمترین هزینه، در میزان موفقیت کسب و کار ها، نقش بسیار مهمی را بازی می کند. در ادامه این مقاله 8 اصل مهم در اجرای یک کمپین موفق تبلیغاتی را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

1) از کمپین خود چه انتظاراتی را دارید؟

  

 

پیش از طراحی کمپین تبلیغاتی خود، اهدافی را که کمپین مذکور باید در جهت آن کانالیزه شود به دقت تعیین نموده و طراحی کمپین را در راستای آن پیاده سازی نمایید.اهداف شما می تواند شامل تمرکز بر فروش بیشتر،افزایش اعضای سایت،معرفی خدمات و محصولات و یا هر هدف دیگری باشد. پس از تعیین هدف ،باید با آنالیز داده های آماری از پارامترهای کمپین خود ، میزان موفقیت هر یک از این پارامترها را اندازه گیری نمایید.

 

2) بررسی دقیق بازار هدف

 

 

با بررسی دقیق بازار هدف و شخصیت حرفه ای مخاطبین خود، می توانید از هدر رفت بودجه های تبلیغاتی جلوگیری نمایید. قوانین حاکم بر بستر بازار هدف و روابط موثر درآن می تواند مشخص کننده گام های بعدی شما باشد.با این کار شما می توانید علاوه بر دسته بندی بازار های هدف خود ، میزان بودجه تبلیغاتی تخصیص داده شده در هر بخش را ترسیم کرده و نسبت به موفقیت کمپین خود آسوده خاطر باشید.

 

3) استراتژی تعیین بودجه

 

 

حال که بازار هدف خود را تعیین کردید و اهداف کمپین های تبلیغاتی خود را بر مبنای آن پایه ریزی نمودید، باید یک استراتژی واضح و هوشمند جهت بودجه کمپین تبلیغاتی خود ارائه نمایید.با بررسی روش های مختلف تبلیغات آنلاین و انتخاب مناسب ترین آنها ، می توانید کمپین مورد نظر خود را هم جهت با آن پیش ببرید.این روش ها می توانند از انتخاب یک شبکه اجتماعی پر مخاطب تا یک مجموعه مرکب از تکنیک های مختلف تبلیغاتی باشند.

 

4) داشتن یک وب سایت پویا

 

 

مهم است که بازدید کنندگان وب سایت شما ،  یک تجربه کاربری خوب از حضور در وب سایت شما داشته باشند. این مساله تا جایی اهمیت پیدا میکند که می توان میزان موفقیت یا شکست کمپین های تبلیغاتی را به آنها نسبت داد. به همین دلیل باید صفحات فرود شما که ترافیک وردی به سایت، منتهی به آن میشود، به گونه ای طراحی شود تا ضمن بهبود تجربه کاربری، باعث افزایش نرخ تبدیل وب سایت شود. منظور از نرخ تبدیل در واقع هدایت بازدید کنندگان وب سایت از کانال های خاصی که توسط خود شما طراحی شده اند، به صورت هوشمند و قدم به قدم، تا تبدیل انها به کاربران نهایی سایت می باشد. نرخ تبدیل در همه کسب و کار های اینترنتی هدف نهایی محسوب شده و می تواند در قالب های مختلف از جمله عضویت در لیست خبرنامه، ارائه خدمات یا فروش یک محصول گنجانده شود.

 

5) استفاده از دکمه فراخوان (Call to action):

 

 

طراحی بهترین صفحه فرود بدون استفاده از دکمه فراخوان، هیچ مزیتی را برای شما به دنبال نخواهد داشت! دکمه فراخوان در واقع بازدید کنندگان سایت شما را به انجام یک عمل خاص تشویق میکند. مثلا شما می توانید با یک پیشنهاد ویژه مانند "دریافت رایگان کتاب" کاربران را ترغیب به ثبت ایمیل وپس از آن دریافت کتاب نمایید! عنوان دکمه فراخوان باید جذاب باشد و از استفاده  از کلماتی چون دانلود، اشتراک و ارسال پرهیز نمایید.

 

6) بهینه سازی صفحه فرود

  

 

بدون شک یک کمپین تبلیغاتی آنلاین موفق نخواهد بود اگر اصول طراحی صفحه فرود یا همان صفحه محصول شما نامناسب باشد! آمار ها نشان میدهد که در حدود 70 درصد کمپین های PPC  به خاطر داشتن یک صفحه فرود نامناسب با شکست مواجه شده اند.

  

7) هر بازار هدف یک کمپین و هر کمپین یک بنر تبلیغاتی !

 

  

اگر کسب و کار شما طیف وسیعی از مخاطبین را شامل می شود ، با دسته بندی بازار هدف، برای هر یک از آنها کمپینی خاص طراحی کنید! ارائه بنرهای جذاب برای کمپین های شما بسیار ضروری است و مهم تر از آن تنوع بنرها ست. هر کمپین باید بنرهای مختص خود را داشته باشد و اینکار به مخاطبین یک ایده و تصویر جدید را ارائه میدهد. با به کار گیری ایده های ساده در ساختار بنرهای خود به راحتی می توانید نرخ تبدیل خود را افزایش دهید.

 

8) تحلیل عملکرد کمپین های خود را فراموش نکنید

 

 

با مستند سازی کارهای انجام شده در راستای اجرای کمپین های تبلیغاتی خود و دسته بندی آنها ، بانک های اطلاعاتی ویژه ای بوجود خواهند آمد که به شما کمک می کند تا تاثیر هر یک از این داده ها را در راستای پیشرفت کمپین های تبلیغاتی ، بررسی نموده و در آنالیز نهایی مسیر طراحی شده برای کمپین تبلیغاتی خود ، موفق عمل نمایید.

 

به خواندن ادامه دادن
5 Hits
0 نظرات
ویژه شده

تکنیک های بهینه سازی فروش آنلاین

 

تکنیک های بهینه سازی فروش آنلاین

   

با رشد روزافزون دنیای وب و فعالیت های آنلاین، قوانین کسب و کار ها نیز به سرعت در حال تغییر است. مشتریان همواره مهمترین رکن یک کسب و کار به شمار میروند. این واقعیت که سلیقه مشتریان دائما در حال تغییر است ، امری است غیر قابل انکار. ما باور داریم که دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای نوپا و امروزی، به زودی جای کسب و کار های سنتی را خواهند گرفت و این نکته نیز غیر قابل تردید است که مشتریان در حوزه تجارت آنلاین، اهدافی کاملا متحرک هستند و الگوی رفتاری آنان نیز غیر قابل پیش بینی است. در این مقاله سعی شده است تا با کالیبره کردن برخی از تکنیک های آشنا و همیشگی، این اهداف متحرک را مورد هدف مستقیم خود قرار دهیم!

 

1) ارائه پیشنهادات ویژه:

 

 

پیشنهادات یک کمپین تجاری بنا بر نوع فعالیت آن می تواند موارد زیادی را شامل شود که بدون شک تخفیفات فصلی و دوره ای از مهمترین آنها می باشد. ارائه کوپن تخفیف در وب سایت ها ، یک ترفند ارتباطی ویژه با مشتری است تا به بهانه آن ، در مرحله اول ،ایمیل بازدید کنندگان سایت را دریافت کرده و در مراحل بعدی نسبت به پیاده سازی استراتژی های  تبلیغاتی خود اقدام کنید. دریافت ایمیل در قبال دانلود یک محصول خاص یا استفاده از اطلاعات مرتبط با یک موضوع ویژه ، از جمله اقداماتی است که در این چهار چوب قرار می گیرد.

  

2) اعتماد سازی و تبدیل بازدید کنندگان به مشتریان دائمی:

 

 

طراحی و پیاده سازی برخی از ایده ها جهت رضایت مشتریان کنونی و یا مخاطبین جدید وب سایت، می تواند در قالب خدمات ویژه برای یک سری از محصولات، تخفیفات دوره ای برای کاربران ثابت، ارتباط مستمر با مخاطبین خود از طریق پیام رسانها و شبکه های اجتماعی و تکنیک هایی از این قبیل باشد که در وفادار سازی مشتریان شما تاثیری عمده خواهد گذاشت.

 

3) پکیج های پیشنهاد هدیه:

 

 

بسیار بعید است که کسی از گرفتن هدیه خوشحال نشود ، بنابراین با تکیه بر همین اصل ساده و با ارسال هدایای تبلیغاتی، موجی را ایجاد کنید تا منجر به بروز تجربه ای بی نظیر در مشتریان شما شود.

 

4) طراحی و اجرای مسابقات:

 

 

طراحی یک شیوه خاص و پر هیجان در مسابقه ای که توسط شما ایجاد شده ، میتواند روند جذاب سازی کسب و کار شما را دو چندان کند. اصول ساده ای که در طراحی این دست از مسابقات وجود دارد، می تواند موفقیت اهداف دنبال شده از اجرای آنها را تضمین کند. طراحی یک تکنیک جدید در اجرای مسابقات، استفاده از رسانه های اجتماعی جهت انتشار پست های متنی،صوتی و تصویری، وضع قوانین واضح و مشخص و استفاده از سیستم نظر سنجی برای ترغیب مشتریان به مشارکت بیشتر، همه و همه جزئی از این روند می باشد.

 

5) دکوراسیون خوبی برای فروشگاه اینترنتی خود ترتیب دهید:

 

  

استفاده از عکس های با کیفیت از محصولات خود و گلچین بهترین و جذاب ترین آنها، می تواند در ارتقاء فروش شما نقشی مهم داشته باشد. این تصاویر باید معرف بهترین و محبوب ترین محصولات شما برای پیشنهاد به کاربرانتان باشد که نه تنها در صفحه اصلی سایت قابل مشاهده است بلکه در صفحات بعدی نیز قابل روئیت باشند.با این تکنیک شما میتوانید کاربران خود را از طریق معرفی محصولات ویژه فروشگاه خود ، به سمت سایر محصولات سوق دهید.

 

6)استفاده از ابزار های آنلاین:

 

 

در پشت هر وب سایت موفق یک مدیر موفق نهفته است که میداند بیش از هر چیز باید نقش یک مشاور و راهنمای دلسوز را برای مشتریان و مخاطبین خود بازی کند. داشتن تعاملی پویا بین مدیر سایت و دست اندرکاران آن با مشتریان، ایجاد یک تجربه لذت بخش کاربری را تضمین میکند.استفاده از ابزارهایی مانند چت بات ها ، فیلتر های جستجوی هوشمند و سایر ابزارها به شما کمک خواهد کرد تا علاوه بر ایجاد حس رضایت در مشتریان، اطلاعات مفیدی را نیز از آنها جمع آوری کنید.

 

7)کاهش ریسک خرید:

 

 

نگرانی های کاربران خود را یک بار و برای همیشه رفع نمایید. بسیاری از کاربران همواره با دغدغه های ذهنی بیشماری که نشات گرفته از عدم اطمینان آنهاست، دست به گریبان هستند، که با شفاف سازی در مورد محصولات و خدمات خود و همچنین پشتیبانی قدرتمند، می توان گامی مهم در اعتماد سازی برداشت. این موارد می تواند شامل شفاف سازی در سیستم حمل و نقل و هزینه های آن، تحویل سریع کالا و یا ارائه سریع خدمات، ضمانت بازگشت پول در صورت خرابی کالا و یا عدم رضایت از آن، و شفاف سازی در زمینه تراکنش های مالی و درگاه های اینترنتی پرداخت پول باشد.

  

8)نرخ تبدیل بازدید کننده به مشتری:

 

 

طبق بررسی های انجام شده، حدود 93 درصد از بازدیدکنندگان فروشگاه های آنلاین، هیچ خریدی را انجام نمیدهند! با استفاده از یک استراتژی هوشمند، شما می توانید از این ظرفیت استفاده نموده و ارتباط خود را با آنها شکل دهید.در هر وب سایت ، بخش وبلاگ، مهمترین عامل درجذب ترافیک به سایت است. ارائه یک کتاب الکترونیک، دوره های آموزشی کوتاه مدت یا ابزارهای رایگان در ازای  دریافت ایمیل کاربران ورودی میتواند یکی از تکنیک های هوشمند شما باشد. اهمیت این مساله زمانی آشکار می شود که شما با تنظیم بانک اطلاعاتی از ایمیل های ورودی، کمپین ایمیل مارکتینگ خود را راه  اندازی نمایید.

 

9)استفاده از نماد های اعتماد الکترونیک:

 

 

در پاره ای از موارد، مشتریان شما علیرغم میل باطنی برای تهیه یک محصول خاص از فزوشگاه شما، صرفا به خاطر نگرانی از سوء استفاده های احتمالی در سیستم پرداخت، از خرید خود منصرف می شوند. استفاده از نماد های اعتمادد الکترونیک در این راستا، به شما کمک می کند تا ضمن اعتماد سازی، نظر مشتریان را برای ادامه یک رابطه بلند مدت جلب نمایید.

 

10)استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربران شما و در وب سایت شما (UGC):

 

  

آغاز یک ارتباط می تواندفراهم کننده زمینه های فروش باشد، بنابراین جای تعجب نیست که اکثر وب مستر های حرفه ای و مدیران وب سایت ها ، به افزایش تعامل و ارتباط با مخاطبین تا این حد اهمیت میدهند. ثبت نظرات و پیشنهادات و ارائه یک سیستم پرسش و پاسخ در قالب نقد عملکرد وب سایت شما، در فراهم نمودن زمینه های فروش بسیار موثر است. بازخورد های واقعی کاربران سایت شما و اشتراک گزاری آنها در شبکه های اجتماعی ، چه اینکار توسط خود کاربران انجام شده باشد و چه توسط خود شما، تاثیری مثبت در افزایش قلمروی فروش شما دارد.

 

11) نظر سنجی های دوره ای:

  

 

برای اینکه نشان دهید مشتریان شما تا چه حد برای شما ارزشمند هستند، نظرسنجی های دوره ای انجام دهید تا آنها بتوانند دیدگاه های خود را برای ارتقاء کیفیت خدمات و محصولات شما ارائه نمایند. همچنین برای ترغیب کاربران خود جهت شرکت در نظرسنجی ها ، از سیستم ارائه پاداش استفاده کنید. سوالات زیادی هستند که می توانید در این بخش مطرح نمایید . این سوالات بسته به اهداف شما در طراحی این نظر سنجی ، می تواند متفاوت باشد. حتی المقدور این سوالات باید کوتاه و تعداد آنها کم و در چهارچوب حوصله کاربران شما باشد.نحوه آشنایی مشتریان شما با سایت، سطح رضایت آنها در استفاده از خدمات سایت، تجربه کاربری، برتری های سایت شما یا نقطه ضعف های آن نسبت به سایت های رقیب و نیازهای احتمالی دیگر مشتریان  از جمله این سوالات هستند.

 

12) ارسال پیام برای سبد های رها شده:

 

  

فارغ از اینکه به چه دلیل سبد های خرید شما توسط کاربران رها شده است ، با به کار گیری یک سیستم کارآمد برای ارسال پیام در قالب ایمیل و اس ام اس ، می توانید مشتریان خود را برای تکمیل خرید، ترغیب نمایید. این دسته از پیام های ارسالی، دارای ویژگی های مشترکی هستند. شخصی سازی پیام ها با ذکر نام مشتری، ارسال پیام در اسرع وقت و ارسال بیش از یک پیام، از مهمترین ویژگی های این دسته از پیام ها هستند.

 

13)توسعه و بهینه سازی ناوگان حمل ونقل:

 

 

 

از نکات مهم در ارسال محصولات، مشخص نمودن زمان دقیق ارسال محصوله توسط مشتری می باشد. مشخص نمودن وضعیت ارسال محصول، امکان ردیابی محصول، طراحی گزینه های مختلف جهت ارسال و تحویل، اطلاعات دقیق و شفاف از هزینه های حمل و نقل و ارائه پیشنهادات تشویقی برای تحویل رایگان و سریع محصول، از جمله این نکات می باشند.

 

14)ساخت صفحه فرود یا صفحه محصولات:

 

 

طراحی یک صفحه ورود خلاقانه برای جلب توجه کاربرانی که از طریق موتورهای جستجو، شبکه های اجتماعی و تبلیغات وارد وب سایت شما می شوند، از اهمیت زیادی برخوردار است. در طراحی این صفحات باید توجه داشت که ارائه اطلاعات جامع و تا حد امکان خلاصه شده، با رعایت اصول تبلیغ نویسی میتواند در تصمیم گیری نهایی کاربران برای استفاده از خدمات و یا خرید محصولات شما بسیار موثر باشد.

 

15) طراحی تبلیغات بر اساس تلفن های هوشمند:

 

 

با توجه به اینکه همه ما گوشی های هوشمند خود را تقریبا در همه ساعات شبانه روز همراه خود داریم، تبلیغاتی که در گوشی های همراه به راحتی دیده شوند از اهمیت خاصی برخوردار است.لازمه این امر داشتن یک وب سایت واکنشگرا یا ریسپانسیو است که قابلیت تغییر شکل در دستگاه های مختلف و بر اساس نوع صفحه نمایش آنها را داشته باشد.این تبلیغات که به راحتی در اپلیکیشن های موبایلی از جمله تلگرام قابل نمایش است ، میتواند یک بازار جغرافیای وسیع برای مخاطبین خاص شما باشد.

 

16) پیاده سازی سیستم گفتگوی آنلاین:

   

 

اگر هنوز برای فروشگاه خود سیستم گفتگوی آنلاین را پیاده سازی نکرده اید، باید بدانید که از رقبای خود بسیار عقب افتاده اید. در نظر سنجی های انجام شده بالاترین سطح رضایت در مشتریان فروشگاه های آنلاین، در کیفیت و نوع ارتباط مشتریان با شما می باشد.در این نظر سنجی، میزان محبوبیت روش های تماس و برقراری ارتباط به ترتیب، 73% برای چت آنلاین، 61 درصد برای ایمیل و 44 درصد برای تلفن های همراه گزارش شده است.

 

با دانستن این نکات شما می توانید افق دید گسترده تری برای طراحی تکنیک های تبلیغاتی خود داشته باشید و با عملیاتی نمودن این تکنیک ها ، گامی موثر در بهبود شرایط کسب و کار خود بردارید.

 

 

به خواندن ادامه دادن
18 Hits
0 نظرات
ویژه شده

کد QR

 

کدQR

  

 

کد QR  یا رمزینه های ماتریسی که در واقع بارکدی  دو بعدی است چیدمانی است از نقطه های مربع شکل و با زمینه سفید که میتواند اطلاعاتی نظیر لینک های وب، شماره تلفن، آدرس ایمیل و پاره ای اطلاعات دیگر را در خود جای دهد. این کد بوسیله اپلیکیشن های اسکن بارکد که در گوشی های همراه موجود میباشد قابل بازیافت و خواندن خواهد بود.

 

 

 

شما به راحتی و با امکاناتی که در اختیارتان قرار میگیرد می توانید حجم زیادی از اطلاعات را که شامل متون ، تصاویر، فیلم و ... می باشد را در داخل این کد قرار داده و این کد را در کارت های ویزیت، سربرگ نامه های شرکتی ، تابلو های تبلیغاتی و ... قرار دهید. البته این بدان معنی نیست که همه این اطلاعات را می توان تنها در یک بارکد گنجاند، بلکه شما میتوانید با ایجاد یک وبلاگ، یک وب سایت و یا صفحات تبلیغاتی مخصوص خود در محیط وب اطلاعات خود را جمع آوری نموده و لینک آن را در این کد به کار بگیرید.

   

 

از جمله مزایای این امرمشاهده  صفحات اختصاصی شما در وب ، مشاهده نتایج جستجوی مرتبط با اطلاعات ثبت شده در گوگل ، نشر محتوای مورد نظر و حفظ اطلاعات در محیط مجازی می باشد.در ادامه به چگونگی افزودن اطلاعات تخصصی در قالب یک کد QR  می پردازیم.

  

 

در ابتدا اطلاعات تخصصی یا رزومه خود را در قالب صفحات اختصاصی در محیط وب انتشار میدهیم. برای اینکار نیاز داریم اطلاعات خود را که میتواند شامل مقالات، تصاویر و فایل های ویدئویی باشد ، در محل مناسبی در فضای آنلاین قرار داده و سپس لینک مورد نظر را درون آن بگنجانید.

  

 

بانک اطلاعات ساختکار مرجعی قدرتمند برای تشکیل بانک های اطلاعاتی و انتشار آن در محیط وب می باشد. شما میتوانید به راحتی اطلاعات مربوط به تخصص و حرفه خود را در وب سایت ساختکار ثبت نموده و نسبت به نشر آن اقدام کنید.

 

انتشار صفحات ساخته شما در وب و تعریف آن در موتور های جستجو، رده بندی تخصص شما در بانک اطلاعاتی، موتور جستجوی مجزا و قدرتمند اختصاصی و خدمات بازاریابی آنلاین از دیگر مزایای ثبت اطلاعات در بانک اطلاعاتی ساختکار می باشد.

  

 

پس از ساخت صفحات اطلاعاتی ، به راحتی می توانید این صفحات را به هم لینک نموده و در نهایت لینک صفحه اصلی خود را در قالب کد QR ارائه نمایید.

 

تنظیم و گردآوری: وب سایت ساختکار

مرجع تبلیغات و بازاریابی آنلاین

به خواندن ادامه دادن
9 Hits
0 نظرات