myblog

پس از ورود به سایت میتوانید وبلاگ خود را ایجاد کنید

8 روش برای یافتن منابع بهتر تولید محتوا

8 روش برای یافتن منابع بهتر تولید محتوا

  

 

 

با توجه به اهمیت تولید محتوا در کسب و کارهای آنلاین، ضرورت تولید منظم و با کیفیت محتوا، مساله ای است که تمامی مدیران وب سایت ها با آن آشنایی دارند. از آنجاییکه شما همواره ایده های حاضر و آماده ای برای تولید محتوا در اختیار ندارید ،تکنیک های ایده یابی که به شما در تولید محتوا کمک کنند، از اهمیت ویژهای برخوردار است. در ادامه به ذکر 8 روش برای ایده یابی تولید محتوا می پردازیم.

 

1) عضویت در فیس بوک

 

 

 

با  فعالیت در شبکه اجتماعی فیس بوک و عضویت در گروه های مرتبط با کسب و کار شما، به راحتی می توانید به منابع مختلفی دسترسی پیدا کنید.

  

2) فعالیت در توییتر

  

 

 

مقالات خود را با هشتک گزاری های هوشمند در توییتر، به اشتراک بگزارید و همزمان به دنبال هشتک های مهم که حاوی ایده های جدید و مرتبط با کسب و کار شما هستند باشید. توییت های پر طرفدار ایده های مناسب برای تولید محتوا در اختیار شما قرار می دهند.

  

3) حضور در انجمن ها

  

 

حضوردرگردهمایی ها و انجمن ها فرصتی مناسب برای تعامل و ایده پردازیست. توجه به سوالات و پاسخ آنها که در این دست از گردهمایی ها مطرح می شوند، میتواند ذهن شما را برای یافتن ایده های جدید فعال کند.

 

4) انجام نظرسنجی

  

 

 

در حوزه ایمیل مارکتینگ، با جمع آوری و دسته بندی ایمیل مشتریان خود، به راحتی می توانید آنها را در نظر سنجی های شرکت داده و درباره موضوعات مورد علاقه و سوالات آنان، پرسش خود را مطرح نمایید. این سوالات می توانند در یافتن ایده های جدید تولید محتوا بسیار موثر باشند.

  

5) مطالعه بخش نظرات در وبلاگ ها

 

 

با شناسایی وبلاگ های برتر در حوزه کسب و کار خود، به مطالعه نظرات و پیشنهادات به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران و خوانندگان این وبلاگ ها بپردازید.با دسته بندی این سوالات، شما میتوانید نیازهای اصلی کاربران را تشخیص داده و به تولید محتوا در آن حوزه اقدام کنید.

  

6) پشتیبانی خدمات

  

 

اعضای تیم پشتیبانی و خدمات، بهترین مرجع برای طرح سوال از مخاطبین می باشند. ارتباط مستقیم این افراد با مشتریان، آنان را همواره در جریان نیاز های مشتریان و خواسته های آنها قرار می دهد. با تهیه لیستی از این سوالات، ایده های تولید محتوا بر اساس آن را پیاده سازی نمایید.

  

7) گوگل آنالیتیکس

  

 

 

ابزار آنالیز گوگل به شما کمک میکند تا پست های محبوب و قدیمی خود را شناسایی کنید. شناسایی این پست ها و به روز رسانی و بازنگاری آنها در قالب جدید و بر اساس شرایط روز، می تواند یکی دیگر از تکنیک های ایده پردازی باشد.

  

8) گوگل ساجست

  

 

با جستجو در باکس گوگل می توانید  پیشنهادات مختلفی را ببینید. با کمی خلاقیت میتوانید با الهام از موضوعات مشاهده شده، نسبت به خلق محتوایی جذاب اقدام کنید.

  

کمپین طلایی بازاریابی

 

 

تاثیر تولید محتوا در جلب توجه مشتری
8 نکته در خلق یک شعار تبلیغاتی موفق

نظرات

 
هیچ نظری هنوز
هم اکنون ثبت نام شده? از اینجا وارد شوید
مهمان
جمعه, 10 تیر 1401
اگر شما می خواهید که ثبت نام کنید فیلد نام و نام کاربری را پر کنید.