myblog

پس از ورود به سایت میتوانید وبلاگ خود را ایجاد کنید

کد QR

 

کد QR

  

 

کد QR  یا رمزینه های ماتریسی که در واقع یک بارکد دو بعدی است چیدمانی است از نقطه های مربع شکل و با زمینه سفید که میتواند اطلاعاتی نظیر لینک های وب، شماره تلفن، آدرس ایمیل و پاره ای اطلاعات دیگر را در خود جای دهد. این کد بوسیله اپلیکیشن های اسکن بارکد که در گوشی های همراه موجود میباشد قابل بازیافت و خواندن خواهد بود.

 

 

 

شما به راحتی و با امکاناتی که در اختیارتان قرار میگیرد می توانید حجم زیادی از اطلاعات را که شامل متون ، تصاویر، فیلم و ... می باشد را در داخل این کد قرار داده و این کد را در کارت های ویزیت، سربرگ نامه های شرکتی ، تابلو های تبلیغاتی و ... قرار دهید. البته این بدان معنی نیست که همه این اطلاعات را می توان تنها در یک بارکد گنجاند، بلکه شما میتوانید با ایجاد یک وبلاگ، یک وب سایت و یا صفحات تبلیغاتی مخصوص خود در محیط وب اطلاعات خود را جمع آوری نموده و لینک آن را در این کد به کار بگیرید.

   

 

از جمله مزایای این امرمشاهده  صفحات اختصاصی شما در وب ، مشاهده نتایج جستجوی مرتبط با اطلاعات ثبت شده در گوگل ، نشر محتوای مورد نظر و حفظ اطلاعات در محیط مجازی می باشد.در ادامه به چگونگی افزودن اطلاعات تخصصی در قالب یک کد QR  می پردازیم.

  

 

در ابتدا اطلاعات تخصصی یا رزومه خود را در قالب صفحات اختصاصی در محیط وب انتشار میدهیم. برای اینکار نیاز داریم اطلاعات خود را که میتواند شامل مقالات، تصاویر و فایل های ویدئویی باشد ، در محل مناسبی در فضای آنلاین قرار داده و سپس لینک مورد نظر را درون آن بگنجانید.

  

 

بانک اطلاعات ساختکار مرجعی قدرتمند برای تشکیل بانک های اطلاعاتی و انتشار آن در محیط وب می باشد. شما میتوانید به راحتی اطلاعات مربوط به تخصص و حرفه خود را در وب سایت ساختکار ثبت نموده و نسبت به نشر آن اقدام کنید.

 

انتشار صفحات ساخته شما در وب و تعریف آن در موتور های جستجو، رده بندی تخصص شما در بانک اطلاعاتی، موتور جستجوی مجزا و قدرتمند اختصاصی و خدمات بازاریابی آنلاین از دیگر مزایای ثبت اطلاعات در بانک اطلاعاتی ساختکار می باشد.

  

 

پس از ساخت صفحات اطلاعاتی ، به راحتی می توانید این صفحات را به هم لینک نموده و در نهایت لینک صفحه اصلی خود را در قالب کد QR ارائه نمایید.

 

 

کمپین طلایی بازاریابی

 

 

سئوی محتوای تبلیغاتی بر اساس کلمات پربازدید
تکنیک های بهینه سازی فروش آنلاین

نظرات

 
هیچ نظری هنوز
هم اکنون ثبت نام شده? از اینجا وارد شوید
مهمان
دوشنبه, 03 ارديبهشت 1403
اگر شما می خواهید که ثبت نام کنید فیلد نام و نام کاربری را پر کنید.