امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی ,آرین روبن

ستاره تیم ملی هلند بعد از ناکامی در راه رسیدن به جام جهانی از بازیهای ملی خداحافظی کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، تیم ملی فوتبال هلند با وجود برتری ۲ بر صفر برابر سوئد از رسیدن به جام جهانی بازماند. آرین روبن که هر دو گل تیمش را در این دیدار به ثمر رساند بعد از پایان این بازی از بازیهای ملی خداحافظی کرد.

 

دو گلی که این بازیکن در جریان بازی با سوئد وارد دروازه این تیم کرد کافی نبود. هلند به ۵ گل دیگر نیاز داشت تا بتواند به عنوان تیم دوم گروه راهی پلی اف شود.

 

آرین روبن ۱۴ سال در تیم ملی فوتبال هلند حضور داشت. او در جام های جهانی ۲۰۰۶، ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴ برای تیم ملی کشورش بازی کرد و در ۹۶ بازی با این تیم موفق شد ۳۷ گل به ثمر برساند. تعداد گلهای روبن با تعداد گلهای دنیس برکمپ مهاجم سالهای نه چندان دور فوتبال هلند برابر است.

 

هر چند دیشب برای هلندی ها شب سختی بود ولی هواداران این تیم بعد از پایان بازی از آرین روبن تمجید کردند و او را مورد تشویق خود قرار دادند.

 

روبن بعد از خداحافظی از فوتبال گفت: شب خیلی سختی برای من بود. مدتها به این تصمیم فکر کردم. می خواستم بعد از پایان این بازیها از تیم ملی کنار بروم. الان ۳۳ سال سن دارم و در یکی از بهترین تیم های اروپایی بازی می کنم. می خواهم از الان تمام تمرکز خودم را روی موفقیت بایرن بگذارم و بتوانم سالهای خوبی با در این تیم داشته باشم. برای من الان موفقیت بایرن خیلی مهم است و می خواهم تا زمانی که در اوج هستم بتوانم بهترین بازیها را انجام دهم.

 

او اضافه کرد: سالهای خیلی خوبی در تیم ملی داشتم. در جام جهانی ۲۰۱۰ نایب قهرمان شدیم و نزدیک بود به قهرمانی برسیم و در جام جهانی برزیل هم سوم شدیم. این دو رویداد بهترین رویدادهای زندگی فوتبالی من هستند. 

 

هلند بعد از سومی در جام جهانی، نتوانست به یورو ۲۰۱۶ که با حضور ۲۴ تیم برگزار شد صعود کند و حالا دومین ناکامی پیاپی برای لاله های نارنجی فوتبال اروپا رقم خورد و این تیم از رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۸ بازماند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد