امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 اخبار,اخبار ورزشی,تیم ملی فوتسال ایران

تیم ملی فوتسال ایران در دومین دیدار خود در تورنمنت چهارجانبه اصفهان برابر قزاقستان به برتری رسید.

 

به گزارش مهر، دیدار تیم های ملی فوتسال ایران و قزاقستان شامگاه امروز دوشنبه در سالن ۲۵ آبان ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شد که این دیدار در پایان با برتری ۲ بر یک ایران به پایان رسید.

 

تیم ملی فوتسال کشورمان که در دیدار نخست خود برابر آذربایجان به تساوی ۳ به ۳ دست پیدا کرده بود، در دومین دیدار به مصاف تیم قراقستان رفت که این تیم هم در نخستین بازی خود برابر روسیه به تساوی رسیده بود. 

 

با این حال ملی پوشان کشورمان در همان دقایق ابتدایی توسط حسین طیبی دروازه حریف را باز کردند اما در ادامه بازی گره خورد و تیم قزاقستان توانست بازی با به تساوی بکشاند. در ادامه تلاش تیم ایران برای رسیدن به گل برتری ثمری نداشت. 

 

درحالی که تنها ۵ ثانیه به پایان بازی مانده بود و فشار حملات ایران ادامه داشت این احمد اسماعیل پور بود که روی یک فرصت طلبی عالی گل برتری را وارد دروازه قزاقستان کرد تا تیم کشورمان از دو بازی ابتدایی صاحب یک تساوی و یک پیروزی شود.

 

در دیدار اول امروز تیم ملی روسیه برابر آذربایجان به برتری ۴ بر ۳ دست پیدا کرد تا جدال تیم های ایران و روسیه تعیین کننده قهرمان این دوره از مسابقات باشد. آذربایجان و قزاقستان هم برای عناوین سوم و چهارم تلاش می کنند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد